خدمات پس از فروش چیست؟

عبارتست از خدمتی که پس از فروش محصول و در جهت کسب رضایت مشتری و اطمینان مشتری از تولید کننده ارائه می شودو یا در راستای افزایش سهم بازار فروش ،و کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات یا خدمت و یا خدماتی که خریداری کرده بودند انجام می دهند.

خدمات پس از فروش کالا و خدمت، نه تنها ضامن بقا و تداوم تولید کنندگان است، بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی است.این خدمات شامل حمل و نصب و راه اندازی، تعمیر ونگهداری، تهیه و توزیع قطعات یدکی، مستندسازی، آموزش ، تضمین و غیره می باشد ویا کلیه اموری که شرکت پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به انها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات وخدمات خریداری شده می باشد.

و آیا می دانید خدمات پس از فروش در محصولات چینی بهداشتی بغیر از مسائل مربوط به تخلیه شامل لوازم فرنگی مثل درب دوبل و مکانیزم ودرب چینی در صورت شکسته شدن نیز می شود ؟

سوال :
اگر درب چینی فرنگی خارجی شما شکست از کجا تهیه می کنید؟

اگر لوازم آن نیز به مشکل خورد چه می کنید؟

جواب :
به دلیل واردات این محصول اصلا امکان خدمات وجود ندارد در صورتیکه شرکت پارس سرام تا ۱۰ سال خدمات به محصول خود ارائه می نماید.