تماس با ما

  • آدرس دفتر مرکزی : تهران ، خیابان سمیه ، خیابان رامسر،پلاک 46
  • کد پستی : 1588196491
  • تلفن دفتر مرکزی: 82176021 021
  • آدرس کارخانه : کیلومتر 23 جاده ورامین ، قرچک
  • تلفن کارخانه : 73-36111171 021
  • دفتر مدیریت: info@parsceram.com
  • امور مجامع و سهام : Stock@parsceram.com
  • امور اداری و روابط عمومی : Emp@parsceram.com
  • معاونت مالی اقتصادی : Financial@parsceram.com
  • معاونت بازرگانی : Commercial@parsceram.com
  • مدیریت بازار یابی و فروش : LocalSales@parsceram.com
  • مدیریت انفورماتیک و فناوری اطلاعات : info@parsceram.com
  • معاونت تولید : Produce@parsceram.com
  • مدیریت پشتیبانی : Supply@parsceram.com